SlovakiaGolf.sk | Golfové ihriská | Západné Slovensko | Golfový resort Malacky Eurovalley Golf Park

Založené 2009

Továrenská ulica
901 01 Malacky
Slovensko

Tel.: +421 911 243 101
E-mail: club.bernolakovo@golf.sk
Web: www.golf.sk

Golfový areál White Eurovalley Golf Park je prvý 27-jamkový golfový areál na Záhori, nachádzajúci sa v krásnom prostredí borovicových lesov.

Spolu s najstarším areálom na Slovensku – Golf and Country Club Bratislava Bernolákovo tvorí súčasť novo vzniknutého rezortu Black&White, ktorý golfistom z hlavného mesta a okolia a samozrejme aj zahraničným návštevníkom ponúka celkovo 55 grínov.

Samotné ihriská PUBLIC a WHITE dopĺňajú stupnicu náročnosti hrania na ihriskách v rezorte Black&White. Všetci návštevníci areálu White Eurovalley Golf Park určite veľmi odcenia časovú vzdialenosť od Bratislavy (20-25 minút cesty autom) a dostupnosť všetkých troch deviatok a zázemia akadémia z jedného centrálneho miesta (Klubový dom).

Prírodné prostredie
Hádam každý iste pozná malebné prostredie prevažne borovicových lesov na viatych pieskoch, ktoré v kombinácii  s novými vodnými plochami dokážu vytvoriť čarokrásny „Golfový biotop“ na pieskových dunách. Ihrisko je doslova „vtesnané“ do 80-100 ročného lesa, ktorý bol vďaka všetkým okolnostiam práve v rubnom veku a bolo ho možné podľa potreby golfu ľubovoľne vyťažiť v rámci mimoriadneho ťažobného plánu. Nádherné jedince 200-ročných dubov sa stali súčasťou herných prekážok. 

Centrum priemyselnej zóny a okolité aktivity
Súčasne realizovaná priemyselná zóna EUROVALLEY predurčuje svojimi budúcimi potrebami práve životaschopnosť tohto neobvyklého miesta, pričom na golfové centrum sa objektívne nabaľujú v synergickom efekte doplňujúce aktivity, ako sú rôzne formy rodinného a rekreačného bývania,výstavba 150-lôžkového hotela so zázemím (realizácia 2010) a aktivity wellnes centra.

Jedná sa o veľmi kompaktný celok v nádhernom prírodnom prostredí. Vybavenostné centrum golfového areálu sa nachádza v úplnom ťažisku golfového areálu predstavuje srdce golfového organizmu.

Parkovacie kapacity 125 miest, sú priamo pred budúcim golfovým domom a šport-hotelom, ktoré sú umiestnené dominantne na najvyššom mieste cca 15 m nad okolitým terénom. Z tejto polohy je panoramatický výhľad na celý areál.

Vzhľadom na lokalizáciu centra, je možné dosiahnuť optimálnu koncepciu súhry všetkých nástupných (1. odpaliská) a končiacich (9. gríny) objektov ihriska. Jednotlivé golfové sektory a golfová akadémia bezprostredne obkolesujú golfové centrum. Jedná sa o ideálnu funkčno-prevádzkovú schému, ktorá umožní návštevníkovi dobre sa orientovať a dosiahnuť svoj cieľ pri minimálnom prekonávaní (zbytočných) vzdialeností. Všetko je blízko a na dosah!

V kategorizácii typov ihrísk je možné areál zaradiť ako mierne zvlnený „lesný links“ s maximálnym prevýšením na celej ploche 15 – 20 m s predpokladanou náročnosťou
125 (PUBLIC) – 135 (WHITE) Slope ratingu. Gríny sú koncipované značne velkoryso (600 – 800 m2) a s malými výnimkami (nájde sa aj jedna sestra povestnej 8 – ky na Black River – i) sú tvarované štandartne.

Každá dráha má 4 odpaliská, ktoré sú štandartne normované. Takmer 90% dráh je lemovaných lesným porastom, pričom na mnohých miestach ráf predstavuje pieskové duny. Celkovo „Landscaping“ možno označiť za pretvorenú lesnú krajinu s čiastočnými parkovými úpravami doplnenú sústavou vodných plôch o rozlohe cca 4 Ha.
Rôzne kombinácie 9 jamkových sektorov vytvoria tri riadne znormované 18-jamkové ihriská.

A pre tých, čo im Black River naháňa strach (myslím iba tých, čo ho skutočne aj hrali) najpodstatnejšia informácia je tá, že ihriská PUBLIC a WHITE dopĺňajú chýbajúce spektrum náročnosti medzi pohodovým PARKom a športovou výzvou BLACK RIVER v Bernolákove.

Areál White Eurovalley Golf Park získalo cenu Zlatý Albatros, kategóriu „ihrisko Roka 2009“,  ktorú už niekoľko rokov organizuje časopis Golf Revue.


Ihriska v tomto resortu:

Malacky - Pine Course (9 jamiek, par 38M/38Ž)
Malacky - Public Course (9 jamiek, par 36M/36Ž)
Malacky - Sand Course (9 jamiek, par 37M/37Ž)


Ďalšie golfové možnosti v resorte:

Malacky (driving range outdoor)


Uložte si do záložiek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites


Predpoveď počasí v resorte:

1.1.1970

/ °C
1.1.1970

/ °C

GPS: 48°23'40.46"N; 17°01'19.29"E
Mapa: mapy.google.cz


Vybavenie:

Toalety Požičovňa palíc Klubovňa Akceptácia kreditných kariet Klubová reštaurácia Klubové ubytovanie Požičovňa vozíkov Požičovňa bugín Klubový bar Driving range Šatne Sprchy Chip & putt Putting green Pro Shop


Hodnotenie:

Hodnotenie servera: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička /5
Hodnotenie hráčov:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Členstvo:

  Zápisné Ročný poplatok
Individuálné 898,00,- Eur

Score card

Tisknout skore kartu

Zapsat skore kartu

Mapa ihriska

Fotografie

*) Chceli by ste svoje údaje upraviť? Prosíme, kontaktujte SlovakiaGolf.sk, pomôžete tak svojim návštevníkom.

Zábava

Bohužiaľ, výberu nezodpovedá žiadne zaujímavé miesto, skúste zväčšiť rozsah

Ubytovanie

Bohužiaľ, výberu nezodpovedá žiadny hotel, skúste zväčšiť rozsah

Reštaurácia

Ako hráli ostatní na ihrisku v tomto golfovom resorte?

Dátum Meno Jamek Skore SF HCP N.HCP Turnaj Verejné Komentár
16.6.2015 Laitl Milan 18 115 25 19.1 19.2 Nie Áno Nie
6.10.2011 Polák Roman 18 110 36 25.1 25.1 Nie Áno Nie
Polák Roman 18 110 36 25.1 25.1 Nie Áno Nie

Komentáre

Žiadny komentár nie je k dispozícii, môžete byť prvý, kto tak urobí.

Pridať komentár